Styrelse

Din rubrik














Titel. År - År Namn. Tel- E-Mail adress
ORDFÖRANDE 2018 2020 Bernard Colin 0723-844373 colin@bahnhof.se
           
SEKRETERARE 2018 2020 Kenth Sigfridsson 0705-370639 kenths.trappor@swipnet.se
           
KASSÖR 2017 2019 Rolf Söderstjärna 73461 rolf.soderstjerna@telia.com
        070-6692118  
S-LEDAMOT 2017 2019 Bengt Persson 0760-049911 bpbp@live.se
           
S-LEDAMOT 2017 2019 Håkan Sanden 0418-431088 h.sanden@telia.com
        0705-810021  
S-LEDAMOT 2018 2020 Torbjörn Nyrud 26276 tnyrud93@gmail.com
        070-4227252  
S-LEDAMOT 2018 2020 Conny Svensson 0418-435574 Arb 470656
      Vice ordförande 0709-470656 conny.svensson@landskronastad.se
S-ERSÄTTARE 2018   Anders Börjesson 0709-223910  
           
S-ERSÄTTARE 2018   Arne Hansson 0760-172536 arne.hansson@bredband.net
           
S-ERSÄTTARE 2018   Ulf Broman 0705-316230 bpbp@live.se
           
S-ERSÄTTARE 2018   Jan Carlsson 0736-874705 j.i.c@bredband.net
           
REVISOR 2018 2020 Jack Neperus 16865  
        070-6253070  
REVISOR 2017 2019 Börje Andersson 15424  
        070-8802029  
REV.SUPPLEANT 2018 2019 K.G.Philip 0  
        0706-492991  
VALBEREDNING 2018 2019 Thomas Lindh 702322131  
      sammankallande    
VALBEREDNING 2018 2019 Bengt Ågren 0418-20917  
           
VALBEREDNING 2018 2019 Stefan Melander 722009077 stefan.melander1@gmail.com
           
HAMNVÄRD          
           
FRIVILLIG HJÄLP          
      Vakant    
           
HAMNKONTOR     TELEFONNR 0418-13682  
           
E mail adress     lindeshamn@brevboxen.se    
Hemsida     www.lindes-hamn.se    
Adress     Lindeshamns Båtklubb Sjögången 15 26139 Landskrona
Tel.     0418-13682    

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

26.08 | 12:14

Hej Bo. Nej det stämmer inte. Med vänlig hälsning B. Colin

...
25.08 | 02:08

Hejsan
Stämmer det att man kan komma och lägga i sin båt från trailer hos er?
Om det går, är det 50kr per gång som gäller isåfall.
Mvh Bosse Yngvesson

...
22.08 | 08:26

Hej. Båtkölistan har Rolf Söderstjerna tel:0706692118, här kan du få ett exakt besked. Med vänlig hälsning//B. Colin

...
21.08 | 15:46

Hej.
Jag undrar hur lång kö ni har till en båtplats. Den tänkta båten är Monark., 6.30*2.50 m. Djup ca 0.80-0.90 m.

...
Du gillar den här sidan