Styrelse

Din rubrik














Titel. År - År Namn. Tel- E-Mail adress
ORDFÖRANDE 2018 2020 Bernard Colin 0723-844373 colin@bahnhof.se
           
SEKRETERARE 2018 2020 Kenth Sigfridsson 0705-370639 kenths.trappor@swipnet.se
           
KASSÖR 2019  2021  Rolf Söderstjärna 73461 rolf.soderstjerna@telia.com
        070-6692118  
S-LEDAMOT 2019  2021  Bengt Persson 0760-049911 bpbp@live.se
           
S-LEDAMOT 2019  2021  Håkan Sanden 0418-431088 h.sanden@telia.com
        0705-810021  
S-LEDAMOT 2018 2020 Torbjörn Nyrud 26276 tnyrud93@gmail.com
        070-4227252  
S-LEDAMOT 2018 2020 Conny Svensson 0418-435574 Arb 470656
      Vice ordförande 0709-470656 connyfiskare@gmail.com
S-ERSÄTTARE 2019   2020  Anders Börjesson 0709-223910  
           
S-ERSÄTTARE 2019   2020  Arne Hansson 0760-172536 arne.hansson@bredband.net
           
S-ERSÄTTARE 2019    2020 Thomas Lindh 070-2322131  rt.lindh@gmail.com
           
S-ERSÄTTARE 2019   2020  Jan Carlsson 0736-874705 j.i.c@bredband.net
           
REVISOR 2018 2020 Jack Neperus 16865  
        070-6253070  
REVISOR 2019  2021  Börje Andersson 15424  
        070-8802029  
REV.SUPPLEANT 2019  2020  K.G.Philip 0  
        0706-492991  
VALBEREDNING 2019  2020  Göran Olsson  070-7736333  
      sammankallande    
VALBEREDNING 2019  2020  Bengt Ågren 0418-20917  
           
VALBEREDNING 2019  2020  Stefan Melander 722009077 stefan.melander1@gmail.com
           
HAMNVÄRD          
           
FRIVILLIG HJÄLP          
      Vakant    
           
HAMNKONTOR     TELEFONNR 0418-13682  
           
E mail adress     lindeshamn@brevboxen.se    
Hemsida     www.lindes-hamn.se    
Adress     Lindeshamns Båtklubb Sjögången 15 26139 Landskrona
Tel.     0418-13682    

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

27.06 | 06:00

Motioner om försäljning av de röda fiskebodarna samt Montera solceller på klubbstugan. En motion föreslår ett separat hyreskontrakt på båtplatserna.

...
26.06 | 15:47

Mation gällande regler om behålla fiskebod efter man lämnat sin båtplats och ett familjemedlesskap har lämnats in till kommande årsmöte 2020.

...
23.06 | 14:29

Hej. Vi börjar kl 10:00 lördag den 11 juli. På planen i Lindeshamn. Mvh/Colin

...
23.06 | 14:22

Den kommer in 14 dagar innan mötet.
Mvh/Colin

...
Du gillar den här sidan